Relacja z II pófinałów Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Dzieci

Jesteśmy już po gorących emocjach drugich półfinałów Mistrzostw Polski w Skokach i Pucharu Polski Dzieci I, podsumowując – działo się wiele, w każdej kategorii wiekowej sytuacja rozwinęła się trochę inaczej.

Zaczynając od dzieci – tu bardzo duży procent ładnych i czystych przejazdów, niewielkie różnice punktów wyklarowały 9 przejazdów do jednej zrzutki, czyli przy tak małych różnicach w jutrzejszym finale możemy spodziewać się rozgrywki o medale.
WYNIKI – II PÓŁFINAŁ – klasa N (120 cm) – DZIECI

W kategorii juniorów w bieżącym roku zanotowaliśmy rekordową liczbę uczestników w związku z czym tabela jest mocno rozciągnięta, a czołówka mocno odskoczyła i ugruntowała przewagę nad rywalami.

WYNIKI – II PÓŁFINAŁ – klasa C1 (135 cm) – JUNIORZY

Najmniej liczna kategoria – młodzi jeźdźcy i tu też najmniej zmian, na szczycie tabeli wciąż ta sama trójka, dobra jazda w dniu dzisiejszym zaowocowała stabilizacją na pozycji lidera.

WYNIKI – II PÓŁFINAŁ – klasa CC(140 cm) – MŁODZI JEŹDŹCY

W II półfinale seniorów trybuny były już pełne – jak zwykle emocje były największe. Przyznać trzeba, że działo się wiele, niewiele czystych przejazdów, rozstrzygające okazały się niezwykle trudne kombinacje szeregów potrójnego i podwójnego. Tutaj także lider nie oddał palmy pierwszeństwa, ale w dalszej części tabeli nastąpiły znaczne przetasowania.

WYNIKI – II PÓŁFINAŁ – klasa CC1(145 cm) – SENIORZY

Jutrzejsze konkursy finałowe zapewnią publiczności masę wrażeń i wiele sportowych emocji na najwyższym poziomie, bo jak wiadomo Mistrzostwa rządzą się swoimi prawami i jeszcze wszystko jest możliwe, możemy być świadkami niespodziewanych zwrotów akcji.

Upalna pogoda, trudne dwunawrotowe konkursy będą sprawdzianem nie tylko przygotowania par do konkursu finałowego, ale także odporności psychicznej zawodników, zwłaszcza dzieci, których finały będą rozgrywane jako ostatnie.

Kto nie może być w Sielance osobiście – zapraszamy do śledzenia na żywo zmagań finałowych seniorów w TVP1 od godz.11.50.

Trzymamy kciuki za wszystkich, a kto stanie na podium – dowiemy się już jutro.