Mistrzostwa Polski w Skokach Przez Przeszkody 2015

Skoki przez przeszkody są najbardziej popularną konkurencją jeździecką, przyciągającą uwagę zawodników, publiczności oraz oczywiście mediów.

Powodów jest kilka: niezwykłe, emocjonujące widowisko, czytelne i proste zasady rywalizacji oraz wysublimowana elegancja i styl, od zawsze towarzysząca sportom konnym.

Połączenie tak spektakularnej konkurencji z najbardziej prestiżową imprezą sezonu otwartego, jaką bez wątpienia są Mistrzostwa Polski w Skokach Przez Przeszkody, musi zaowocować emocjami sportowymi na najwyższym poziomie. I takie właśnie emocje chcemy Państwu zaproponować w dniach od 2 do 4 lipca 2015 w Ośrodku Jeździeckim Farma Sielanka w Warce, który kolejny raz został gospodarzem tego wyjątkowego wydarzenia.

Farma Sielanka położona jest w malowniczym otoczeniu Doliny Pilicy, wśród zielonych łąk, zaledwie 50 kilometrów od centrum stolicy. Ta dogodna lokalizacja, świetna infrastruktura oraz doskonała organizacja spowodowały, że również w tym roku – już po raz czwarty – ośrodek nasz został wybrany do realizacji prestiżowych projektów jeździeckich: Mistrzostw Polski w Skokach przez Przeszkody oraz Pucharu Polski Dzieci. Podobnie jak w roku ubiegłym, zawody zostaną rozegrane we wszystkich kategoriach wiekowych, gromadząc na starcie najlepszych zawodników i najlepsze konie. Pary te będą rywalizować przez trzy dni w dwóch konkursach półfinałowych i w finałowym konkursie dwunawrotowym. Wierzymy, że wzorem zeszłorocznych Mistrzostw współzawodnictwo będzie bardzo wyrównane i do ostatnich chwil będzie trzymać w napięciu licznie zgromadzonych kibiców i sympatyków tej dyscypliny. Już dziś zapraszamy Państwa serdecznie na tą wielką galę jeździecką w samym sercu Polski.

Organizatorem Mistrzostw jest Stowarzyszenie Na Rzecz Sportów Konnych EQUISPORT, a Dyrektorem zawodów jest Kazimierz Waga.

header